Віталій Джус - тамада Хмельницький
Меню
Віталій ДжусТамада

• Спецефекти на перший танець наречених. Важкий дим, конфеті, холодні фонтани, мильні бульбашки, генератор туману.

         Перший танець наречених є особливим моментом на весіллі. Дійство яке триває всього декілька хвилин потребує багато часу на свою підготовку. Часто молодята роблять постановку свого весільно танцю за допомогою хореографів. Ну і звичайно важко уявити сучасний весільний танок без використання ефектів. Вони не лише прикрашають і доповнюють його, але й дозволяють скрити можливі неточності та переживання закоханих. На сьогоднішній день існує велика кількість спецефектів, які дозволяють зробити перший танець по справжньому яскравим і незабутнім.

 

Важкий дим

          Спеціальна установка генерує сухий лід і випускає його на танцювальний майданчик. Цей дим немає запаху і розчиняється вже за декілька хвилин. Він стелиться на висоті до 30 см від підлоги і створює ефект білого неба. Наречені виконують свій танок наче у хмарах. По бажанню, дим можна зробити ефектнішим і створити його переливання в різні кольори, додави світлових приборів. 

 Важкий дим на перший весільний танець

 

Конфеті

           Спеціальна машина під тиском буде вистрілювати сріблясті, золотисті, у формі сердечок або інші блискучі предмети на висоту до 10 метрів. Кожен постріл триває декілька секунд. Можна акцентовано використовувати його у певні моменти танцю, або зробити цей ефект повністю на протязі всього дійства.

 Конфетти на первый танец

 

Холодні фонтани

          Різновид піротехніки, який використовують як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Холодні фонтани розставляють по периметру танцювального майданчику, в лінію, півколом, або іншим чином. Існують фонтани що горять на різну висоту від 1 метра для залів з низькою стелею і до 3 метрів, для високих приміщень та вулиці. Час їхнього горіння складає приблизно 20-30 секунд.

 Холодні фонтани на перший танець наречених

 

Мильні бульбашки

         Спеціальна установка, що створює тисячі бульбашок різного розміру і розпилює їх на весь танцювальний майданчик. Створює справжню романтичну атмосферу на святі.

 Спецефекти на перший танець. Мильні бульбашки

 

Генератор туману

         Створює легкий туман в залі, який доповнює святковий настрій, дозволяє більш комфортно відчувати себе під час танцю. Чудово поєднується зі світломузикою та іншими світловими приборами.

 Ефекти на танцпол. Генератор туману

     

       Як замовити спецефекти на свій перший танець? Ми з радістю допоможемо вам у виборі сучасних ефектів, проконсультуємо і порадимо саме той ефект, який стане справжньою прикрасою для вашого танцю. Дуже важливим аспектом нашої роботи є використання виключно якісних компонентів. Ефекти з використанням дешевих матеріалів часто призводять до неприємного запаху чи навіть алергії, ми принципово використовуємо лише якісні складові. Замовлення ви можете отримати по контактним даним на нашому сайті. Подивитися відео нашої роботи можна за наступними посиланнями:

https://youtu.be/9ftzVFrq4Fw

https://youtu.be/rj3kWVEFQoc

 

Ведучий Віталій Джус  17.03.2020

https://tamada-djus.com.ua